Stormware
   - ekonomický systém Pohoda

Naše firma se stala obchodní partnerem společnosti STORMWARE s.r.o., 
po důsledném výběru z firem, které vytvářejí ekonomický a účetní software. Abychom pro naše klienty vybrali z jejich pohledu nejlepší a nejvhodnější ekonomický systém na českém trhu, bylo nutné dlouhodobější testování použitelnosti, funkčnosti a uživatelské přívětivosti vybraných ekonomických systémů.

Ekonomický systém POHODA od společnosti STORMWARE

je komplexní účetní software a ekonomický systém pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Tento oblíbený software, který si v České republice a na Slovensku našel už desetitisíce spokojených uživatelů, umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a podvojně účtující příspěvkové a nevýdělečné organizace.

Ekonomický systém POHODA vyniká uživatelským komfortem

srovnatelným s produkty Microsoft Office, s nimiž i datově spolupracuje. Obsahuje širokou škálu nadstandardních funkcí, které ocení každý, kdo si potrpí na profesionální vzhled firemních dokumentů a podrobný přehled o vlastním hospodaření. Ekonomický systém POHODA maximálně usnadňuje svému uživateli každodenní práci, od nastavení systému, přes zápis, výběr a tisk dokladů, až po účetní uzávěrku, a to díky propracovanému uživatelskému rozhraní, interaktivním průvodcům a rozsáhlému systému kontextové nápovědy.

Ekonomický systém POHODA se stal v roce 2007 prvním ekonomickým systémem v České republice certifikovaným pro operační systém Windows Vista. Re-certifikační test v roce 2009 potvrdil, že POHODA i nadále splňuje všechny bezpečnostní a technologické standardy tohoto operačního systému. Ekonomický systém POHODA je samozřejmě také připravena na systém Windows 7.


2010 © Copyright JVD / created by Outcomm / mail: info@jvd.cz