Účetní a Ekonomický
          software POHODA

Kompletní realizace a správa IT infrastruktury

Ekonomický software POHODA od společnosti STORMWARE je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Tento oblíbený účetní software, který si v České republice a na Slovensku našel už desetitisíce spokojených uživatelů, umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH.
Systém POHODA je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a podvojně účtující příspěvkové a nevýdělečné organizace. Účetní a ekonomický software POHODA vyniká uživatelským komfortem srovnatelným s produkty Microsoft Office, s nimiž i datově spolupracuje. Tento ekonomický software obsahuje širokou škálu nadstandardních funkcí, které ocení každý, kdo si potrpí na profesionální vzhled firemních dokumentů a podrobný přehled o vlastním hospodaření. Od instalace a nastavení systému, přes zápis, výběr a tisk dokladů, až po účetní uzávěrku. Ekonomický software POHODA svému uživateli maximálně usnadňuje každodenní práci díky propracovanému uživatelskému rozhraní, interaktivním průvodcům a rozsáhlému systému kontextové nápovědy.


Nabízíme následující služby

     předprodejní konzultace ZDARMA

     kontrola a optimalizace vašeho hardware pro Ekonomický
       software POHODA

     odborná instalace Ekonomického softwaru POHODA

     optimalizace na míru pro vaše potřeby

     implementace softwaru POHODA do podnikové struktury

     školení personálu

     pravidelná správa, zálohování a kontrola správné funkčnosti


Prodejní pokladna

     pokladna pomocí programu Kasa on-line

     pokladní tiskárna, peněžní zásuvka, zákaznický displej,
       čtečka čárových kódů

     hardware dle požadavků a náročnosti aplikace

     evidence zákazníků a slevový systém

     generování čárových kódů a jejich úprava pro tisk


Jsme držitelé následujících certifikátů od společnosti STORMWARE:2010 © Copyright JVD / created by Outcomm / mail: info@jvd.cz